Bizimle iletişim kur
Lisa Liu

Telefon numarası : 86 13723794432

Naber : +8613723794432

Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd

Shenzhen Kaishin Deniz Aksesuarları Co, Ltd

 • Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd
 • Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd
 • Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd
 • Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, Satıcı
Markalar Kaishin Marine No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 20000-1000000 Yıl kurulan 2018
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

 

Shenzhen Kaishin Deniz Aksesuarları Co, Ltd,yüzer duba ve deniz rıhtım aksesuarları ihracatının proje tasarımı, danışmanlığı, inşaatı ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır..Kaishin'in ürün serisi, deniz yüzer dubalarından yürüyüş yolları, parmaklar, iskeleler, kazık başlıkları, kazık kılavuzları, çamurluklar, demirleme kelepçeleri, zemin kaplamaları, güvenlik ekipmanları vb. gibi aksesuarlara kadar denizcilik endüstrisi zincirinin çoğunu kapsar.

 

Gelişmiş korozyona dayanıklı, denizcilik sınıfı alüminyum yüzer iskelelerimiz deniz ortamlarında güvenlik, dayanıklılık ve güvenilirlik için tasarlanmıştır.Rıhtım ürünleri, gerekli uzunluk ve özelliklere göre sipariş vermek için üretilmiştir ve aynı zamanda dayanacak şekilde üretilmiştir.

 

Proje boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan esnek ve uygun maliyetli bir iş modeli içinde müşterilerimize mükemmel teknoloji, farklılaştırılmış ürünler ve benzersiz mühendislik hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

 

Yüzer havuz endüstrisindeki deneyim ve bilgi birikimi ile Shenzhen Kaishin, ticari yüzer havuz projeleri veya özel rıhtım ihtiyaçları ne olursa olsun, tüm yüzer sistem ihtiyaçlarınız için tek adresinizdir.

Geçmiş

2018 yılında kurulan Kaishin, çeşitli açık hava etkinlikleri için deniz kıyısında çözümler sunan lider yüzer iskele üreticisidir.Gelişmiş bir üretim hattına sahip fabrikalarız.Aylık 4000 m2 üretim kapasitesi.Tüm makineler ihraç edilen standartlarda kalitelidir.

 

Fabrikamız ve Depomuz

6000 metrekare

Farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli makineler: bükme makinesi, elektrikli kaynak makinesi, CNC torna tezgahları, Kesici Makine.

 

Çin Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd şirket Profili 0

Hizmet

NEDEN BİZİ SEÇTİNİZ?

 

 

1. Deneyim & Uzmanlık

Yüzer iskele endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.Deneyimli profesyonellerden oluşan personelimiz, tasarım, mühendislik, izin danışmanlığı ve kurulum süreci dahil olmak üzere yüzer iskelenizi satın alırken her adımda size yardımcı olur.
2. Güvenilir Kalite

Profesyonel rıhtım inşaatçıları, marinalar, yat kulüpleri, perakendeciler ve bireysel tüketiciler için yüksek kaliteli rıhtım sistemleri ve rıhtım aksesuarları sağlamayı taahhüt ediyoruz.
3. İş Bilgisi

Tasarım rıhtım çözümlerini, iş gereksinimlerinizi ve bütçe kısıtlamalarınızı anlayarak değerlendiriyoruz.
4. Tek Noktadan Mağaza

Yüzer havuz projenizi planlamanıza ve çok çeşitli havuz aksesuarlarıyla havuzunuzu özelleştirmenize yardımcı olabiliriz.Fiyatlandırma Fiyatlarımız rekabetçi ve adildir.Sürpriz faturalar yok.
5. Kapsamlı Proje Yönetimi
Her tür karmaşık rıhtım projesini yönetme konusundaki kapsamlı deneyimimiz, projenizin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanacağından emin olabilmeniz için her ayrıntıyı ele alacağımız ve tüm yönleri koordine edeceğimiz anlamına gelir.
6. Eşsiz Hizmetler

İhtiyaçlarınızı her yönüyle düşünüyor ve size yardımcı olmak için her zaman hazırız.

 

Çin Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

 

Mühendisler, tasarımcılar, kalifiye işçiler dahil olmak üzere profesyonel bir teknik ekibimiz var. Denizcilik endüstrisindeki konumumuzu oluşturan tasarım enstitüsü ile de iyi bir ilişki kuruyoruz. Yüzer havuz pazarında 13 yılı aşkın tecrübesiyle Shenzhen Kaishin, ticari yüzer havuz projeleri veya özel rıhtım ihtiyaçları ne olursa olsun, tüm yüzer sistem ihtiyaçlarınız için tek adresinizdir.

 

Çin Shenzhen Kaishin Marine Accessory Co. ,Ltd şirket Profili 0

 • Diana, Endonezya

 • Calvin, Kanada

 • Ari, Endonezya

 • Lara Smith, Malezya

 • Ben, Hong Kong

 • Kamila Tata

  Kamila
 • Suvo Sarkar

  Suvo