WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Kaishin
Min sipariş miktarı: 100 metrekare
Fiyat: USD30-USD45 per square meter
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 10-15 iş gün
Yetenek temini: Ayda 5000 metrekare
Malzeme: Ahşap Plastik Kompozit Kalınlık: 25 mm
Renk: özelleştirilmiş Özellik: Kaymaz, Su geçirmez
eşya yok: Döşeme /döşeme malzemeleri /döşeme WPC malzemeleri
Vurgulamak:

Ahşap plastik kompozit zemin kaplaması

,

plastik wpc zemin kaplaması

Dış mekan döşeme malzemesi zemin kaplaması ile en kaliteli WPC deniz döşeme malzemeleri

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 0

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 1

         WPC, ahşabın yerini alan ve geri dönüştürülmüş ahşaptan ve ayrıca geri dönüştürülmüş yüksek yoğunluklu polietilenden (HDPE) yapılan bir kompozittir.Ömrünün sonunda tamamen yenilenebildiği için %100 geri dönüştürülebilir bir üründür.

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 2

Deniz ortamları veya sürekli ve doğrudan güneş ışığına maruz kalanlar gibi çok agresif koşullarda bile dayanıklılık sunar.Stabildir, çevre dostudur, kurulumu kolaydır ve minimum bakım gerektirir.

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 3WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 4

>>>AKSESUARLAR

2019 yılında kurulan Shenzhen Kaishin Marine Accessories Co., Ltd, yüzer rıhtım ve rıhtım aksesuarlarının satışı ve servisi ile uğraşan bir profesyoneldir.
Ürün yelpazemiz, yüzer dubalardan yürüyüş yolu, parmak, iskele, kazık başlığı, zemin kaplaması, çamurluk, demirleme kelepçesi, elektrikli kaide, rıhtım şamandırası gibi aksesuarlara kadar denizcilik endüstrisi zincirini kapsar.

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 5WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 6

>>>AVANTAJ

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 7

WPC Deniz Döşeme Malzemeleri Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Güverte 8

Numara. SSS Yanıtlar
1 Nasıl bir tahmin alabilirim?Nasıl başlarız? Lütfen bize mevcut çizim ve detayları sağlayan çevrimiçi bir teklif talebi gönderin, size bir teklifle geri dönebiliriz.
2 Tam bir yüzer iskele seti üretmek ne kadar sürer? Yüzer havuz projesinin tüm satın alımları sipariş üzerine inşa edilmiştir, mevcut teslim süresini satış temsilcimiz ile kontrol etmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
3 Kurulum, yüzer iskele projesinin satın alınmasına dahil mi? Hayır. Kurulum dahil değildir.Ancak, kurulum talimatları sağlanabilir.
4 Mülkümde benim için en iyi kurulumun ne olduğunu nasıl bilebilirim? Her mülkteki her durum biraz farklıdır.İhtiyaçlarınızı yerel koşullarınıza göre gözden geçirmek için bir danışmanlık sağlayabiliriz.Yüzer havuz projenizi planlamanıza ve çok çeşitli havuz aksesuarlarıyla havuzunuzu özelleştirmenize yardımcı olacağız.

 

İletişim bilgileri
Lisa

Telefon numarası : +8613723794432

Naber : +8613723794432